Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
Dziś jest sobota 25 listopada 2017, imieniny: Erazma i Katarzyny
Plebiscyt „Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2016”

dodano: 2017-03-03 13:23:51

Rozpoczęto plebiscyt  pod nazwą „Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2016”. 

Organizatorami  plebiscytu  są : Powiat  Stargardzki  i Głos Szczeciński. Partnerami plebiscytu są samorządy gminne z terenu powiatu stargardzkiego.

W plebiscycie wybrani zostaną sportowcy gmin i wydarzenie sportowe roku w gminach.

41 osób z dziewięciu gmin powiatu stargardzkiego jest nominowanych w plebiscycie Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2016. Na liście nominowanych wydarzeń jest dziewięć imprez.

3 marca 2017 r. rozpoczyna się głosowanie w plebiscycie Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2016.  Głosować można do 19 marca 2017 r., do północy (na kuponach do 17 marca).

Sportowca roku 2016 w powiecie stargardzkim wybierze kapituła spośród zwycięzców w poszczególnych gminach i mieście Stargard. O tym, kto zwycięży w gminach w dużej mierze zadecydują mieszkańcy w głosowaniu.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w dniu 24 marca 2017 r. podczas uroczystej gali podsumowującej plebiscyt. Sportowców gmin nagrodzą burmistrzowie i wójtowie.

 

Poniżej lista nominowanych sportowców w gminach.

W nawiasach są numery przypisane każdemu zawodnikowi, które są niezbędne w głosowaniu sms.

 

Gmina Chociwel: Krystian Guściora (1), Mateusz Jeżyna (2), Igor Korpus (3), Kacper Sosna (4).

Gmina Dobrzany: Dawid Dziewiński (1), Piotr Klęczar (2), Klaudia Marcinkiewicz (3), Piotr Olejnik (4).

Gmina Dolice: Maksymilian Blinkiewicz (1), Kamil Jarząbek (2), Paweł Matkowski (3), Adam Milkowski (4), Rafał Zabawa (5).

Gmina Ińsko: Paweł Duda (1), Ireneusz Marcinkowski (2), Edyta Mickiewicz-Małkowska (3).

Gmina Kobylanka: Natalia Klińska (1), Agnieszka Skrzypulec (2), Marek Rutkiewicz (3).

Gmina Marianowo: Jakub Basiak (1), Karolina Biernat (2), Lidia But (3), Damian Góral (4), Joanna Kaciupa (5), Katarzyna Klimecka (6), Kamil Mikulski (7), Piotr Pardel (8), Dawid Pasierbek (9), Damian Zaborowski (10).

Gmina Stara Dąbrowa: Bartosz Bartnicki (1), Konrad Majdziński (2), Przemysław Stachowicz (3).

Gmina Stargard: Krzysztof Grochala (1), Oliwier Horla (2), Adam Jarmakowski (3), Karol Ostrowski (4).

Gmina Suchań: Oskar Baszak (1), Natalia Chudyk (2), Damian Michalski (3), Piotr Niemczynowicz (4), Natalia Szurgot (5).

W kategorii wydarzenie sportowe roku w gminach powiatu stargardzkiego na liście nominowanych jest dziewięć imprez sportowych, po jednej z każdej gminy.

Poniżej lista nominowanych. W nawiasach są numery, które są ważne w głosowaniu sms.

 

Wydarzenia:

I Bieg Niepodległości w Niedźwiedziu w gminie Kobylanka (1), III Bieg Kusego w Suchaniu (2), IV Mistrzostwa Polski Gold Team w brazylijskim jiu-jitsu w Starej Dąbrowie (3), Jesteśmy Fit - dzień sportu w gminie Marianowo (4), meta pierwszego etapu międzynarodowego wyścigu kolarskiego Bałtyk-Karkonosze Tour w Chociwlu (5), Międzynarodowy Festiwal Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dolice (6), sportowa frajda w Ińsku (7), Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lata w Witkowie Pierwszym w gminie Stargard (8), Turniej Sześciu Miast w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Dobrzanach (9).

 

Mieszkańcy mogą głosować na cztery sposoby :

 

1. Poprzez kupony, które należy dostarczyć do redakcji Głosu w Stargardzie, przy ulicy Wojska Polskiego 42 do piątku, 17 marca do godziny 12. Głos na kuponie ma wartość 5 pkt w głosowaniu mieszkańców.

 

2. Głosować można także poprzez sms wysyłając go na numer 72355 w treści wpisując:

- dla kategorii Sportowiec Roku w Gminie: Chociwel GSCH., Dobrzany GSDO., Dolice GSDL., Ińsko GSIN., Kobylanka GSKO., Marianowo GSMA., Stara Dąbrowa GSSD., Stargard GSGS., Suchań GSSU.

- dla kategorii Wydarzenie Roku: GSWR.

Po kropce należy wpisać numer kandydata z listy nominowanych.

 

Przykładowo, głosując na sportowca z gminy Chociwel z numerem 10 należy w sms wpisać GSCH.10, a na wydarzenie z numerem 10 należy wpisać GSWR.10. Koszt jednego sms to 2,46 zł z vat. Jeden sms to 5 punktów w głosowaniu mieszkańców.

 

3. Kolejny sposób głosowania jest za pośrednictwem strony internetowej: www.gs24.pl. Dotyczy to osób, które posiadają indywidualne konto na tej stronie. Po zalogowaniu będzie można oddać głos. Jedno kliknięcie to 1 punkt w głosowaniu mieszkańców. Dzienny limit oddanych głosów wynosi 5 z jednego urządzenia.

 

4. Głosowanie odbywa się też za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook, po powiązaniu swojego konta z kontem w serwisie www.gs24.pl. Jedno kliknięcie to 2 pkt w głosowaniu mieszkańców. Dzienny limit wynosi 1 głos za pośrednictwem jednego konta.

 

Głosowanie za pośrednictwem sms, poprzez stronę internetową www.gs24.pl i za pomocą aplikacji internetowej Facebook potrwa do niedzieli, 19 marca 2017 roku do północy.

 

Wszystko o plebiscycie i głosowaniu w serwisie internetowym na www.gs24.pl/sportowie


e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
2453353
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe