Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
Dziś jest poniedzialek 13 lipca 2020, imieniny: Ernesta i Małgorzaty
Gminny Dzień Seniora w Suchaniu

dodano: 2014-10-20 11:39:11

Gminny Dzień Seniora odbył się w dniu 16 października 2014 r. w Zespole Szkół Publicznych w Suchaniu. Powitania gości dokonała organizator spotkania Burmistrz Stanisława Bodnar. Wśród zaproszonych gości byli Seniorzy z całej gminy Suchań. Pani Burmistrz złożyła wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, aktywnego udziału w życiu społecznym, spełnienia marzeń oraz mniej zmartwień w życiu codziennym. 

Organizacja Dnia Seniora już na stałe wpisała się w kalendarz ważnych imprez lokalnych. Dzień Seniora jest okazją aby się spotkać, porozmawiać i zapomnieć o problemach osób starszych, do których można zaliczyć: samotność, chorobę, poczucie nieprzydatności.

Spotkanie było wyjątkową okazją do tego, aby docenić doświadczenie, mądrość i inne wartości, jakie osoby starsze dostarczają społeczeństwu.

W tym roku dla naszych Seniorów przygotowano bogaty program artystyczny. Jako pierwszy wystąpił Jan Zieliński. Artysta zaśpiewał swoje przeboje z przed lat m.in. Daj mi tę Noc.

Jednak gwiazdą na którą czekano najbardziej był Zbigniew Wodecki. Artysta sprostał oczekiwaniom wszystkich dając niezapomniany koncert. Dodatkowo przyjazne i wesołe usposobienie artysty pozwoliło na stworzenie niezapomnianego klimatu uroczystości. Przeboje takie jak Oczarowanie, Zacznij od Bacha, Lubię wracać tam gdzie byłem czy niezapomniana Pszczółka Maja to przeboje doskonale znane przybyłem gościom. Niewielu zebranych wiedziało, że artysta świetnie gra na skrzypcach. Artysta brawurowo wykonał utwór Vittorio Montiego Czardasz, czym oczarował zebranych. Dzisiaj można już śmiało stwierdzić, że koncert Zbigniewa Wodeckiego to niewątpliwe wydarzenie kulturalne w naszej Gminie.

W dalszej części dla Seniorów przygotowano wspólną biesiadę oraz wystąp naszego lokalnego Zespołu Ludowego SUCHANIANKI.

W podziękowaniu za zorganizowanie pięknego Dnia Seniora, przedstawiciel Seniorów Pan Jerzy Pasieka wręczył na ręce Pani Burmistrz wiązankę kwiatów z jednoczesną prośbą o to aby dzień ten, był zawsze obchodzony w naszej Gminie a nawet posługując się słowami Jurka Owsiaka do końca świat i jeden dzień dłużej .

Galeria zdjęć

e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
3700289
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone. | Deklaracja dostępności
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe