• Pic 10
Dziś jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana i Pawła
OSP Suchań zwycięzcą zawodów powiatowych 2019

dodano: 2019-06-12 13:06:57

W dniu 8 czerwca 2019 r. na stadionie sportowym w Starej Dąbrowie odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach rywalizowało 17 drużyn z gmin powiatu stargardzkiego. Gminę Suchań reprezentowały jednoski OSP Suchań i OSP Wapnica.

Rozegrane zostały 2 konkurencje tj. ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza.

Niepokonana w obu konkurencjach okazała się drużyna OSP z Suchania. Nasi druhowie pokonali sztafetę pożarniczą z czasem 57,42 sek, a ćwiczenie bojowe w 34,55 sek.

Natomiast drużyna OSP Wapnica w ćwiczeniu bojowym uzyskała III miejsce z czasem 37,46 sek, a w sztafecie pożarniczej z czasem 59,15 sek uplasowała się na czwartej pozycji.

W klasyfikacji generalnej bezapelacyjnym zwycięzcą z wynikiem 91,97 pkt została drużyna OSP Suchań, przed OSP Żarowo – 95,48. Trzecie miejsce z 96,61 pkt zajęła OSP Wapnica.