Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
Dziś jest sobota 20 lipca 2019, imieniny: Czesława i Hieronima
Konsultacje społeczne projektu planu sytuacyjnego w obrębie miejscowości Wapnica w ramach opracowywanego projektu „Budowy drogi rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 10 na odcinku od Nosowa do Wapnicy oraz wykonania dokumentacji oznakowania trasy rowerowej na odcinku od rzeki Ina do m. Kozy (Trasa Pojezierzy Zachodnich)

dodano: 2019-01-24 10:01:39

Burmistrz Suchania informuję, że rozpoczęła się procedura konsultacji społecznych dotyczących planu sytuacyjnego w obrębie miejscowości Wapnica w ramach opracowywanego projektu „Budowy drogi rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 10 na odcinku od Nosowa do Wapnicy oraz wykonania dokumentacji oznakowania trasy rowerowej na odcinku od rzeki Ina do m. Kozy (Trasa Pojezierzy Zachodnich)

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców miejscowości Wapnica w zakresie przebiegu trasy drogi rowerowej przez miejscowość Wapnica oraz  jej wpływu na komunikację w miejscowości Wapnica.

Konsultacje mają zasięg lokalny a uprawnionymi do udziału w konsultacjach są wszyscy mieszańcy miejscowości Wapnica.

Konsultacje mają zasięg lokalny a uprawnionymi do udziału w konsultacjach są wszyscy mieszkańcy miejscowości Wapnica.

Konsultacje będą prowadzone w terminie od 24 stycznia do 7 lutego 2019 roku, w następujących trybach :

 1. Wyłożenia do publicznego wglądu projektu planu sytuacyjnego projektu „Budowy drogi rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 10 na odcinku od Nosowa do Wapnicy oraz wykonania dokumentacji oznakowania trasy rowerowej na odcinku od rzeki Ina do m. Kozy (Trasa Pojezierzy Zachodnich):
 1. w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suchaniu, pok. nr 13,
 2. na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suchaniu, pod adresem http://www.suchan.pl.  w zakładce konsultacje społeczne.
 1. przyjmowania opinii, uwag i wniosków pisemnie za pośrednictwem poczty tradycyjnej  lub osobiście na adres Urzędu Miejskiego w Suchaniu, ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@suchan.pl;
 2. spotkania informacyjnego, które odbędzie się w świetlicy Wiejskiej w Wapnicy  w dniu 7 lutego 2019 r. o godzinie 17:00

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie badania opinii;

 1. za pomocą formularza zgłaszania uwag, stanowiącego załącznik do niniejszego Zarządzenia w terminie  wyłożenia projektu,
 2. za pomocą  zgłaszania uwag i wniosków w trakcie spotkania informacyjnego w dniu 7 lutego 2019 r.
 1. Uwagi do projektu za pomocą formularza określonego w pkt. 1 można przekazywać w terminie jego wyłożenia w następujący sposób :
 1. wysyłając drogą elektroniczną na adres sekretariat@suchan.pl, wpisując w temacie maila „Konsultacje  projektu budowy drogi rowerowej na odcinku od Nosowa do Wapnicy -  Trasa Pojezierzy Zachodnich” (decyduje data wpływu na skrzynkę elektroniczną),
 2. przekazując osobiście do sekretariatu w Urzędzie Miejskim w Suchaniu, Pomorska 72, 73-132 Suchań, pok. nr 7,
 3. wysyłając na adres: Urząd Miejski w Suchaniu, ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Suchaniu).

 

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Pani Kamila Krzysztofik – Inspektor ds. Inwestycji Urzędu Miejskiego w Suchaniu.

Załączniki do pobrania:

 1. Plan sytuacyjny - Orientacja
 2. Plan sytuacyjny - Rys. 1.
 3. Plan sytuacyjny - Rys. 2.
 4. Plan sytuacyjny - Rys. 3.
 5. Plan sytuacyjny - Rys. 4.
 6. Plan sytuacyjny - Rys. 5.
 7. Formularz zgłaszania uwag

e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
3143410
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe