Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
Dziś jest środa 05 sierpnia 2020, imieniny: Marii i Stanisławy
Niska Emisja
Aktualności
„ TWÓJ PARASOL” POMOCOWA APLIKACJA MOBILNA

dodano: 2020-05-21 09:02:33

Twój Parasol to aplikacja mobilna dzięki której osoby narażone na sytuacje związane z przemocą w rodzinie mogą uzyskać wsparcie i informacje. Poza materiałami edukacyjnymi aplikacja umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie.

   Sytuacja izolacji - związana z obecnie panującym stanem epidemii i zasadami dotyczącymi ograniczeń w przemieszczaniu się, może być trudna dla osób doznających przemocy w rodzinie. „Twój Parasol” to aplikacja mobilna, dzięki której osoby narażone na sytuacje związane z przemocą w rodzinie mogą uzyskać wsparcie i niezbędne informacje. Poza materiałami edukacyjnymi, aplikacja umożliwia dostęp do bazy organizacji, oferujących pomoc. Aplikacja umożliwia również przesłanie informacji o zdarzeniach przemocowych lub możliwość szybkiego wybrania telefonu alarmowego.

Aplikacja ta, może być szczególnie przydatna o w obecnym czasie, zwłaszcza w kontekście utrudnionej komunikacji ze służbami i konieczności zachowania dyskrecji w  sprawach przemocy. Aplikacja „Twój Parasol” dostępna jest pod adresem:  https://twojparasol.com/ .

czytaj więcej »

Rekrutacja do żłobka w Suchaniu

dodano: 2020-05-14 12:54:07

Już we wrześniu 16 maluchów będzie uczęszczać do nowego, komfortowego żłobka przy ul. Kard. A. Hlonda 1 w Suchaniu. Placówkę mieszczącą się w budynku szkoły podstawowej poprowadzi Zachodniopomorski Oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Żłobek powstanie w ramach realizowanego przez TPD projektu Dwa „Słoneczka” dla zachodniopomorskich brzdąców. Opieka nad dziećmi to szansa dla rodziców, którzy chcą iść do pracy. 

Trwa rekrutacja do placówki !!!                                   

czytaj więcej »

Wznowienie zabiegów rehabilitacyjnych

dodano: 2020-05-14 08:39:37

Burmistrz Suchania  Stanisława Bodnar informuje, iż od dnia 18 maja 2020 r. zostaną wznowione zabiegi rehabilitacyjne świadczone dla mieszkańców Gminy Suchań w „Gminnym Punkcie Rehabilitacyjnym” mieszczącym się w budynku Urzędu Miejskiego w Suchaniu, ul. Pomorska 72.

Zabiegi rehabilitacyjne wykonywane są w ramach programu polityki zdrowotnej  pn. „Rehabilitacja lecznicza mieszkańców Gminy Suchań na lata 2018-2023”.

czytaj więcej »

XI Sesja Rady Miejskiej w Suchaniu

dodano: 2020-05-13 12:59:15

Informuję uprzejmie, że XI sesja Rady Miejskiej w Suchaniu odbędzie się w dniu 21 maja 2020r. o godz.13.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Suchaniu, ul. Pomorska 72.

czytaj więcej »

Konkurs plastyczny "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

dodano: 2020-05-08 13:13:17

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

plakat - konkurs

czytaj więcej »


e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
3748091
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone. | Deklaracja dostępności
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe