Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
Dziś jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Wita i Jolanty
Aktualności
Jak sprawdzić tożsamość rachmistrza

dodano: 2021-05-18 09:38:42

W związku z rozpoczęciem pracy przez rachmistrzów telefonicznych od 4 maja br., informujemy w jaki sposób można zweryfikować jego tożsamość:

 1. Poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/
 2. Poprzez kontakt z infolinią spisową numerem 22 279 99 99 , wybierz 1 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań,  a następnie 2 – weryfikacja tożsamości rachmistrza.

czytaj więcej »

Regionalne Centrum Kryzysowe w Stargardzie

dodano: 2021-05-17 10:33:35

Burmistrz Suchania uprzejmie informuje, że mieszkańcy naszej gminy mogą skorzystać z pomocy i wsparcia w Regionalnym Centrum Kryzysowym w Stargardzie.  Punkt realizuje zadania w obszarze poradnictwa i wsparcia z zakresu wczesnej interwencji psychologicznej i psychoedukacyjnej dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, kryzysie psychicznym lub innej sytuacji kryzysowej. Można skorzystać m.in. z pomocy psychologa, pedagoga, terapeuty.  
Osoby potrzebujące pomocy mogą zgłaszać się osobiście do siedziby RCK w Stargardzie ul. Składowa 2a, kontaktować telefonicznie pod nr 531 248 692 lub 531 248 496 oraz mailowo rck@powiatstargardzki.pl  w godzinach od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
Więcej szczegółów w załączniku poniżej.

czytaj więcej »

Akcja charytatywna dla pieska. „ Nie bądź obojętny – pomagaj!”

dodano: 2021-05-17 09:20:21

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Kusocińskiego  w Suchaniu przy współpracy z Panią Burmistrz Suchania Stanisławą Bodnar zorganizowali wspólną  akcję charytatywną dla potrzebującego pieska z naszej gminy. Uczniowie okazali olbrzymie serce i po raz kolejny pokazali swoją wrażliwość na potrzeby innych - tym razem zwierząt. Dzieci podzieliły się swoimi zabawkami, kocykami, oraz zakupiły karmę i inne smakołyki dla czworonożnego przyjaciela. Wśród darów pojawiła się również ocieplana buda dla psa. Zebrane podarunki zostały przewiezione gminnym samochodem pod dom właściciela potrzebującego psa – którego uśmiech i radość utwierdziła Nas, że zawsze warto pomagać!.
Razem możemy więcej!

 

czytaj więcej »

Konkurs ortograficzny - MISTRZ ORTOGRAFII

dodano: 2021-05-13 08:54:08

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić szkoły podstawowe i średnie do udziału w ogólnopolskim konkursie Mistrz Ortografii edycja II, którego organizatorem jest portal edukacyjny Dyktanda.pl.

Celem konkursu Mistrz Ortografii jest szerzenie zasad prawidłowej pisowni wyrazów wśród polskiej młodzieży. Zadaniem uczestników będzie rozwiązywanie dyktand poprzez portal Dyktanda.pl. Wskazywanie poprawnych odpowiedzi nagradzane będzie punktami.

Zachętą do zaangażowania się w konkurs będą nagrody, które w tej edycji przyznamy nie tylko indywidualnym uczestnikom, ale również szkołom, których uczniowie uzbierają wspólnie największą liczbę punktów.

Aby wziąć udział w konkursie Mistrz Ortografii wystarczy, że szkoła będzie posiadać aktywny profil (wraz z utworzonymi klasami i przypisanymi do nich uczniami) w Module dla Szkół na stronie Dyktanda.pl. Zarówno założenie, jak i prowadzenie profilu jest całkowicie bezpłatne, a zarejestrować szkołę może nauczyciel lub dyrektor. Poniżej znajduje się nagranie objaśniające krok po kroku proces rejestracji szkoły:
https://www.youtube.com/watch?v=_t8GNHSYm0E&ab_channel=DyktandaPL

czytaj więcej »


e-Urząd

Narodowy Spis Powszechny Ludnosci i Mieszkań 2021

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
4215775
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone. | Deklaracja dostępności
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe