Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
Dziś jest czwartek 23 września 2021, imieniny: Tekli i Bogusława
Aktualności
REWITALIZACJA W GMINIE SUCHAŃ

dodano: 2021-09-09 13:56:08

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Suchań  w partnerstwie z Burmistrzem Suchania  realizuje projekt

pn. „GDYBY DRZEWA MOGŁY MÓWIĆ” – posadzenie alei drzew liściastych dla obecnych i przyszłych pokoleń  na placu rynek w  Suchaniu. 

czytaj więcej »

Konkurs o tytuł "Społecznika Roku 2021"

dodano: 2021-09-09 09:31:52

Znasz osobę, która działa na rzecz innych udzielając się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne? A może kogoś, kto bezinteresownie pomaga innym w czasie epidemii? Zgłoś ją do trzynastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2021 r.
     Kandydatów do tytułu „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska” można zgłaszać w trzech kategoriach: zaangażowanie ogólnopolskie, zaangażowanie lokalne oraz zaangażowanie społeczne w czasie epidemii COVID-19. Wnioski w Konkursie mogą składać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji). Udział w Konkursie jest bezpłatny.
Wnioski z nominacjami można przesyłać do  30.09.2021 r. (włącznie) na adres spolecznikroku@filantropia.org.pl .
Więcej informacji, w tym wnioski konkursowe oraz regulamin można znaleźć na stronach: www.filantropia.org.pl/post/spolecznikroku  oraz www.spolecznikroku.newsweek.pl.
Zachęcamy również do odwiedzania profilu https://www.facebook.com/spolecznikroku/.
Partnerem Głównym Konkursu o tytuł „Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

czytaj więcej »

Zakończenie prac związanych z przebudową drogi gminnej w miejscowości Żukowo.

dodano: 2021-09-08 12:10:46

herb pl

W dniu 30 sierpnia 2021 r. odbył się odbiór prac związanych z zakończeniem prac  budowlanych dotyczących zadania pn. „ Przebudowa drogi gminnej od miejscowości Żukowo do granicy Gminy Suchań”.

W ramach inwestycji przebudowano 750 m drogi gminnej  w zakresie wymiany nawierzchni jezdni i przyległych poboczy oraz wybudowano kanał technologiczny. Całkowita wartość inwestycji na podstawie rozliczenia powykonawczego to 746 074,35 zł.

Na przedmiotowe zadanie Burmistrz Suchania pozyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości  522 252,05 zł co stanowi 70 % kosztów kwalifikowalnych inwestycji.

czytaj więcej »


e-Urząd

Narodowy Spis Powszechny Ludnosci i Mieszkań 2021

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
4377145
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone. | Deklaracja dostępności
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe