Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
Dziś jest niedziela 23 lipca 2017, imieniny: Bogny i Apolinarego
Niska Emisja
Aktualności
Bezpieczne Wakacje 2017

dodano: 2017-06-30 12:17:42

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Stargardzie zachęca do zapoznania się z informacjami na temat bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego oraz z wykazem organizatorów/miejsc wypoczynku dla dzieci i młodzieży zakwalifikowanych przez Kuratorium Oświaty.

Informacje do pobrania na temat Bezpiecznych Wakacji 2017 znajdują się na stronie internetowej PSSE w Stargardzie http://pssestargardszczecinski.pis.gov.pl/?news=132 oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej https://wypoczynek.men.gov.pl/

czytaj więcej »

dodano: 2017-06-21 14:52:17

czytaj więcej »

Turniej Brydża Sportowego 2017

dodano: 2017-06-20 14:40:13

X TURNIEJ BRYDŻA W SUCHANIU

X Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Suchania to drugi dzień obchodów „Dni Suchania 2017”. Turniej odbył się 17 czerwca 2017r. w Suchaniu, oficjalnego otwarcia dokonał Zastępca Burmistrza Bartłomiej Dąbek.

Brydż sportowy to gra karciana, która rozgrywana jest miedzy parami. Do Suchania przyjechało 76 graczy, którzy dzielnie walczyli o dobre lokaty przez pięć godzin. Puchar Burmistrza Suchania zdobyła para Lechosław Błaziński i Franciszek Świderski. Na drugim miejscu znalazła się para Stanisław Kulesza i Bogdan Białoszyński, Trzecie miejsce zajęła para z Roman Szlachetka i Andrzej Dębowski. Naszą Gminę reprezentował Pan Jerzy Sadowski, który uplasował się na 13 miejscu.

czytaj więcej »

Dzień otwarty w Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego

dodano: 2017-06-19 10:44:31

W środę, 21 czerwca br. w godzinach 9.00-15.00 Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w całej Polsce otworzą swoje drzwi dla wyborców. Każdy będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania tych wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.

W 49 Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego, usytuowanych w obecnych i dawnych miastach wojewódzkich, urzędnicy KBW będą prezentować proponowaną przez Państwową Komisję Wyborczą kartę w formie broszury formatu A4 oraz alternatywną kartę wielkoformatową w formacie A0. Każdy wyborca będzie mógł podzielić się swoją opinią co do samej karty, jak i propozycji treści informacji o sposobie głosowania. Ponadto wyborcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o prawie do głosowania, udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych oraz zapoznać się z zasadami głosowania w wyborach samorządowych.

Szef Krajowego Biura Wyborczego Beata Tokaj poinformowała,  że dzień otwarty w delegaturach to kolejny etap konsultacji kształtu kart do głosowania, jakie PKW i KBW prowadzą od listopada ubiegłego roku. „Chcemy trafić z informacją o naszych propozycjach do osób, które nie miały do tej pory okazji uczestniczyć w organizowanych przez nas spotkaniach. Głos każdego wyborcy jest dla nas ważny” – podkreśliła Beata Tokaj.

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze prowadzą konsultacje kształtu kart do głosowania do końca czerwca. Po wakacjach opublikowany zostanie raport z konsultacji, a opinie wyborców będą miały charakter doradczy przy ustaleniu ostatecznego wzoru karty do głosowania. PKW planuje zaprezentowanie wzoru karty wyborczej jesienią tego roku. Opinie można zgłaszać także za pośrednictwem strony www.pkw.gov.pl oraz poprzez kanały PKW i KBW w portalach społecznościowych.

Adresy Delegatur Krajowego Biura Wyborczego znajdują się na stronie http://pkw.gov.pl/331_Delegatury_KBW

czytaj więcej »


e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
2302667
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe