Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
Dziś jest czwartek 19 lipca 2018, imieniny: Wincentego i Wodzisława
Niska Emisja
Aktualności
„Sąsiedzi zza miedzy” - spotkanie integracyjne w Słodkowie

dodano: 2018-07-06 10:22:52

30 czerwca br. w Słodkowie odbyło się spotkanie integracyjne mieszkańców sołectw Słodkowo i Słodkówko. Impreza została zorganizowana w ramach projektu finansowanego ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik 2018.

W trakcie spotkania  odbyło się wiele konkursów i zabaw dla dzieci. W przygotowanej loterii fantowej każdy los wygrywał. Dzieci mogły skorzystać z przejażdżki motocyklami i malowania buzi. Spotkanie zakończyło się zabawą przy muzyce.

Wspólnie spędzony czas na zabawie i przy poczęstunku przygotowanym przez mieszkańców był wspaniałą okazją do integracji i nawiązywania więzów sąsiedzkich między sołectwami.

czytaj więcej »

Burmistrz z absolutorium

dodano: 2018-07-06 10:16:21

W dniu 18 czerwca 2018 r. podczas  XXIX sesji Rady Miejskiej w Suchaniu radni jednogłośnie udzielili Burmistrz Suchania Stanisławie Bodnar absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2017.

czytaj więcej »

Międzygminne zawody sportowo-pożarnicze

dodano: 2018-07-06 10:14:27

W dniu 16 czerwca 2018 roku na Stadionie Miejskim w Suchaniu zostały zorganizowane międzygminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych

Straży Pożarnych z terenu gmin Suchań, Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Marianowo i Kobylanka. W zawodach łącznie wzięło udział 14 drużyn.

Podczas zawodów rozegrano dwie konkurencje, sztafetę pożarniczą oraz ćwiczenie bojowe.             

czytaj więcej »

Piknik rodzinny w Wapnicy

dodano: 2018-07-06 10:10:24

W dniu 16 czerwca 2018 r. przy świetlicy wiejskiej w Wapnicy odbył się piknik rodzinny dla mieszkańców Wapnicy zorganizowany przez Burmistrz Suchania Stanisławę Bodnar.

W części artystycznej imprezy zaprezentowały swoje umiejętności dzieci z świetlicy środowiskowej w Wapnicy oraz Zespół Ludowy „Suchanianki”.  Nie zabrakło również rywalizacji sportowej, dorośli mieszkańcy sołectwa rozegrali mecz piłki nożnej, a na dzieci czekały atrakcyjne konkursy i zabawy oraz dmuchany zamek i wata cukrowa. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany był słodki poczęstunek, grochówka i kiełbaski. Odbył się również konkurs dla Pań i Panów  „rzut w dal palem drzewa” , w którym nagrodę ufundował Sołtys Wapnicy.

czytaj więcej »

Otwarcie miejsca sportu i rekreacji w Żukowie

dodano: 2018-07-06 09:25:51

W dniu 2 czerwca br. Burmistrz Suchania Stanisława Bodnar przekazała do użytkowania miejsce rekreacji i sportu w Żukowie. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się podczas zorganizowanego z tej okazji festynu dla mieszkańców sołectwa.

Program imprezy obfitowała w wiele atrakcji.  Odbył się  mecz piłki nożnej między reprezentacjami Sadłowa i Żukowa oraz mecz piłki siatkowej rozegrany między mieszkankami Żukowa. Nie zabrakło zabaw i konkursów dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli pomalować sobie buzie, skorzystać z dmuchanego zamku i skosztować waty cukrowej. Dla wszystkich przygotowana była grochówka, kiełbaski na ognisko i słodki poczęstunek.

czytaj więcej »


e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
2731224
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe